免费可以看黄的视频

<div id="8aa4e"></div><small id="8aa4e"><div id="8aa4e"></div></small>
<div id="8aa4e"><button id="8aa4e"></button></div>
<small id="8aa4e"><div id="8aa4e"></div></small><div id="8aa4e"></div>
<small id="8aa4e"><wbr id="8aa4e"></wbr></small>
<div id="8aa4e"><div id="8aa4e"></div></div><small id="8aa4e"><wbr id="8aa4e"></wbr></small> <div id="8aa4e"><button id="8aa4e"></button></div>
<small id="8aa4e"></small>
<div id="8aa4e"><button id="8aa4e"></button></div>Railing & Stanchion factory and manufacturers | Jiulong

Kangjella & shtyllë

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Sipas të YB / T4001.2-2007, kangjella Jiulong Ball-i përbashkët është projektuar nga vetja. Q235 ose Çelikë të tjera thjeshtë janë në dispozicion, dhe hot-dip galvanizing është për trajtimin e sipërfaqes. Featuring Fuqia, instalimi i përshtatshëm, paraqitja elegante, dhe prona të mirë anti-korrozive përfituar nga dip nxehtë galvanizing. Është përdorur gjerësisht në kantjerin, urave, termocentralit, Petrochemicals, hekur & Steel Works, trajtimin e ujërave të zeza bimëve, ujësjellësit, kopshte, rrugëve komunale, Aeroportet, wharfs. Etj Produktet mund të jetë prodhuar si për kërkesat e konsumatorëve dhe specifikimet.

Trajtim sipërfaqësor

Lidhur trajtim sipërfaqësor, hot-dip galvanizuar, pikturuar dhe trajtohet janë në dispozicion, të cilat hot-dip galvanizuar është i rekomanduar.

Lloji i Jiulong drejtë mbështetëse

18 llojet e mëposhtme të ndershme paqeje stanchions mund Bu prodhuar për konsumatorët.

Lg2

Formën e një baze Borad

GM kullimit gropë të mbuluar përgjithësisht bërë të bezdisshëm me 50mm katran kryq bar e për të rritur rezistencën e ndikimit.

lg3

Marrëdhënia në mes kangjella & postin drejtë

post

kangjella

Diametër prej Ball Diametri i Postës Lloji i parmak Lloji i tërthor Lever
66 42.3 33.5 mm 3.25 L = 6000mm 26.8 mm 2.75 L = 6000mm
78 48 42.3 mm 3.25 L = 6000mm 33.5 mm 3.25 L = 6000mm

lg4

 


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!
    免费可以看黄的视频