免费可以看黄的视频

<div id="8aa4e"></div><small id="8aa4e"><div id="8aa4e"></div></small>
<div id="8aa4e"><button id="8aa4e"></button></div>
<small id="8aa4e"><div id="8aa4e"></div></small><div id="8aa4e"></div>
<small id="8aa4e"><wbr id="8aa4e"></wbr></small>
<div id="8aa4e"><div id="8aa4e"></div></div><small id="8aa4e"><wbr id="8aa4e"></wbr></small> <div id="8aa4e"><button id="8aa4e"></button></div>
<small id="8aa4e"></small>
<div id="8aa4e"><button id="8aa4e"></button></div>Compound Steel Grating factory and manufacturers | Jiulong

Komponimi çeliku Grating

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Kompleksi çeliku bezdisshëm
1. compund bezdisshëm çeliku përbëhet nga pjatë checkered në sipërfaqe të mbyllur dhe çelikut bezdisshëm me aftësi të caktuara që përfshin.
2. Përbërësi skarë çeliku është formuar nga çdo lloj çeliku pjatë bezdisshëm dhe checkered në trashësi të ndryshme. Grilës prej JG323 / 40/100, JG253 / 30/100 ose JG323 / 60/100 është përdorur përgjithësisht si pjatë mbështetje dhe pjatë checkered me trashësi 3mm është përdorur si pjatë e sipërme, ndërsa pjatë e 4mm, 5mm ose trashësi 6mm mundet të përdoret gjithashtu në bazë të kërkesave të klientëve.
3. stresi Si termike mund të prodhojnë formë shtrembërim për çelik përbërë bezdisshëm pas hot-dip galvaning trajtimit, sidomos kur zgjedh ndarje të mëdha bezdisshëm, kjo nuk është e lehtë për të bërë atë të qetë. Pra, duhet t'i kushtohet vëmendje kur zgjedhin lloje të bezdisshëm.

SHENJA E bezdisshëm Kompleksi STEEL

fh2

 

Learn çeliku bezdisshëm

Çeliku bezdisshëm Standard

Çeliku Material Standard Standard Hot galvanizing
Kinë: YB / T4001.1-2007 Kinë: GB700-2006 Kinë: GB / T13912-2002
USA: ANSI / NAAMM USA: ASTM (A36) USA: ASTM (A123)
UK: BS4592 UK: BS4360 (43A) UK: BS729
Australia: AS1657 Australia: AS3679 Australia: AS1650

ggb7
1. Duke pitches bar mund të jetë 12,5-15, 20, 30,32.5,34.3, 40,60mm, e cila 30mm dhe 40mm janë të rekomanduara. 
2. pitches Cross bar mund të jetë 38,50,60, në 100mm, nga të cilat 50mm dhe 100mm janë të rekomanduara. 
3. Shenja e formën e bare që mbajnë. F - style Plain (mund të hiqej në simbol të çelikut bezdisshëm); S - style dhëmbëzuar; I - style I-formë 
4. Sign e trajtimit të sipërfaqes. G - Hot galvanizing (mund të hiqej në simbol të çelikut bezdisshëm); P - Pikturuar; U - paperpunuar

 

FUSHAT E APLIKIMIT:
1. Industria e lehtë kimike / Petro-Kimi / Makineri Kimi / industri tekstile / Port inxhinieri
2.Oil dhe yndyrat kimi / Zootekni Bujqësi / Kopshtari / industria e çelikut / mbeturinave disposale
3.Food përpunimit / edukate ujore / industri Fertiliazer / industrisë Phamaceutical / parkingje
bimët 4.Cement / rafinerinë e naftës / Minierave dhe rafineria / termocentralet / utilties publike
5.Marine ENGINEERING / industrisë ndërtimin e anijeve / material ndërtimi / projektet e mbrojtjes / projektet e aeroportit
6.Water të nxjerrë jashtë përdorimit / bimët zeza / Letra dhe industrisë pulpë Ndërtim / industria / industrinë e transportit / industria Automotive
PËRBASHKËT përdorimet e bezdisshëm:
Flooring catwalks mezzanines / stolisje shkallë shkel Fencing
Vault kate bin Ramps Docks Trench mbulon dritare dhe makineri rojet sigurt 
Entilation racks ekranet Storage pezulluar tavan kullimit pit mbuluar racks lahen  

Lloji i Steel bezdisshëm

Krahasimi i Feature:

 ggb2  ggb3  ggb4

Plain: Një nga më të përdorura bezdisshëm, në dispozicion për dysheme, trotuar, gropë të mbuluar dranage, shkallë shkel, etj gjerësisht

Dhëmbëzuar: Better pronës kundër rrëshqitjes dhe të sigurisë krahasuar me grilën thjeshtë.

I-formë: Lighter, më ekonomike dhe praktike krahasuar me grilën thjeshtë.

TIM20180920172336


  • Previous:
  • Next:

  • WhatsApp Online Chat!
    免费可以看黄的视频